O nás

Baby Burrito je malá lokální značka vyrábějící nezbytnosti do výbavičky pro miminko.

Jak náš příběh začal?

První Burrito spíchla babička z vyčištěné dětské peřinky a nepoužívaného bílého povlečení. Okamžitě si ho zamiloval nejen náš #1 novorozený chlapeček (který v něm, na něm nebo pod ním spal ještě o rok později 🙂 ) ale i jeho okolí. Není divu, péřové zavinovačky mají spousty výhod pro miminka i jejich rodiče. A my jsme si to nechtěli nechat jenom pro sebe. První zavinovačky pod značkou Baby Burrito ušila rodinná kamarádka a profesionální švadlena Ivča. Vyšly do světa v roce 2019 a vy jste si je hned zamilovali. Jak poptávka rostla, začali jsme spolupracovat se šicí dílnou v jižních Čechách, kde probíhá výroba i dnes.

Za čím si stojíme?

Všechny Baby Burrito produkty sami navrhujeme a ručně šijeme v Čechách. Je pro nás důležité, aby výroba probíhala lokálně, a to i za cenu vyšších nákladů. Zakládáme si na vysoké kvalitě zpracování i na kvalitě použitých materiálů. Používáme zejména přírodní materiály jako je peří, bavlna či len. Všechny materiály jsou certifikované minimálně certifikátem OEKO-TEX 100 třída I, a jako první na trhu jsme začali vyrábět také z bavlny s bio certifikátem GOTS.

Proč Baby Burrito a co to znamená?

Baby Burrito byl původně náš domácí termín pro zavinovačku, je to vtipné přirovnání k zabalenému pokrmu a naprosto výstižné pojmenování naší značky i jejího hlavního produktu.

Tak tohle jsme my, Baby Burrito. V průběhu času jsem se rozrostli o Burrito #2 a každý z nás se podílí na tvorbě a růstu značky svým dílem. Ale všichni na fotce nejsme, práci na malé značce tvoří překvapivě velká spousta lidí. Jsou to nejen profesionální švadleny, fotografky, marketingový a účetní specialisté, ale také mentorky, kamarádky a malí testeři.🙂 Všem patří velké díky!

Přiznejte, že Vás už napadlo, jaká je škoda, že neděláme i dospělou variantu?🙂

 

Lucie, zakladatelka značky Baby Burrito