Loading...

Milí zákazníci, v době od 1. do 9. srpna budeme na dovolené. Veškeré objednávky přijaté v tomto týdnu začneme postupně expedovat hned od pondělí 10. srpna. Děkujeme za pochopení. Tým Baby Burrito

×
Péřové zavinovačky pro stylová miminka a jejich maminky | Baby Burrito Comfortable and Stylish Feather Swaddle Blankets for Your Baby | Baby Burrito

 

0
Loading
Košík je prázdný

Péče o péřovou zavinovačku

30.07.2019 13:34

Jak se starat o péřovou zavinovačku a jak ji prát?

Všechny naše péřové zavinovačky se skládají ze dvou částí – péřové výplně a bavlněného povlaku. Povlaky doporučujeme mít alespoň dva, aby se daly průběžně měnit a prát. Jsou ušity ze 100% bavlny s certifikátem Oekotex 100 1.třídy, tedy vhodné pro děti do 3 let, a dají se prát klasicky na 40°C.
Péřovou výplň doporučujeme čistit profesionálně v čistírně peří. Případně, pokud se rozhodnete pro praní doma v pračce, vyberte program pro peří či jiný šetrný program. Při praní doma je důležité zavinovačku důkladně vysušit v sušičce s přidáním míčku, které peří při sušení neustále načechrávají.
Každý den je ale nutné zavinovačku větrat na čerstvém vzduchu (v létě ideálně na sluníčku a v zimě na mrazu). a před každým použitím ji pořádně sklepat a načechrat.
Krásný den!
Lucie